RU KZ

Шығыс Қазақстан облысы Білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "К. Бозтаев атындағы қазақ мектеп-гимназиясы"КММ-де 1-маусым - Халықаралық балаларды қорғау күні» мерекесіне орай "Heroes" атты ашылған жаздық лагерь балаларының «Мен өнерлі баламын!» атты мерекелік салтанаты ұйымдастырылды. Мерекеде балалар өз өнерлерін көрсетті. Жас қолөнершілер, суретшілер көрмесі ұйымдастырылды. Үш тілде хормен ән айтылып, би билеген балапандар да болды. Балалар әр түрлі номинациялармен марапатталып, мерекелік түскі ас ішіп, алаңдағы арнайы «1-маусым – Халықаралық балаларды қорғау күніне» ұйымдастыылған мерекелік концертті тамашалады.
Сегодня в нашей школе прошел праздничный концерт, посвящённый Дню защиты детей. Участники нашего лагеря " Heroes" приняли активное участие, где смогли продемонстрировать  свои таланты. Они исполняли песни, представляли различные танцы, некоторые ученики показали свои коллекции из бисера, тематические рисунки и т.д. В конце все были награждены памятными грамотами и сладкими презентами. После наши дети посетили  Дворец культуры железнодорожников, где проходил городской концерт, посвящённый Дню защиты детей. Наши дети остались очень довольны

Добавлено: 1-06-2022, 18:03